Všeobecná angličtina

Potrebujete angličtinu pri cestovaní? Chceli by ste si sami rezervovať letenku či hotel v zahraničí? Potrebujete sa pripraviť na skúšku z angličtiny? Potom ste na správnom mieste. Angličtina je nepochybne v dnešnej dobe nevyhnutnosťou a tento kurz vám pomôže cítiť sa s ňou sebaistejšie.

Kurzy všeobecnej angličtiny sú tu pre vás, aby vám pomohli zvládnuť každodennú konverzáciu v angličtine. Sú vhodné pre všetkých od začiatočníkov až po tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoje jazykové zručnosti a prekonať jazykové bariéry v každodennom živote.

Kurzy sú k dispozícii pre všetky úrovne od úplných začiatočníkov až po pokročilých a prispôsobujú sa vašim potrebám a požiadavkám so zreteľom na aktuálnu úroveň a ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Nech je už váš cieľ akýkoľvek, kurz všeobecnej angličtiny vám pomôže posunúť sa ďalej a vybaví vás jazykovými zručnosťami do práce, pre štúdium alebo vás pripraví na cestovanie v anglicky hovoriacom prostredí. Budete sa cítiť sebavedomejšie v týchto oblastiach:
  • Každodenné konverzácie
  • Krátke rozhovory
  • Porozumenie anglicky hovoriacich ľudí
  • Čítanie anglických textov, kníh a časopisov
  • Zvládanie telefonických rozhovorov
  • Písanie neformálnych listov, emailov atď.
Kurzy obsahujú rôzne moduly, ktoré zahŕňajú najbežnejšie každodenné situácie, ako napríklad cestovanie, nakupovanie, konverzácie v banke, na letisku a pod. Každý modul rozvíja vašu slovnú zásobu a rozprávanie a obsahuje taktiež precvičovanie gramatiky a množstvo cvičení na posluch.

Každá hodina využíva množstvo materiálov s relevantnou tematikou (špeciálne knihy, časopisy, autentické nahrávky, videá, školiace materiály, internetové zdroje, rôzne správy a pod.).
Všetky kurzy sú veľmi flexibilné, čas a miesto, kde bude kurz prebiehať je možné prispôsobiť potrebám klienta.

Prihlásenie alebo bližšie informácie:
apalockova@stonline.sk / 00421 (0)907 477 763
Slovenčina English